Partnere

På denne side kan du se hvilke partnere der er med i "Sammen om mere bæredygtige rejser" 

 

Rejsebureauer

Kipling Travel - besøg os her: https://www.kiplingtravel.dk/

Vitus Rejser - besøg os her: https://www.vitus-rejser.dk/  

Greenland Travel - besøg os her: https://www.greenland-travel.dk/

Rickshaw Tours & Travel - besøg os her: https://rickshawtravels.dk/

OurWorld - besøg os her: http://www.ourworld.dk/       

DANexplore - besøg os her: https://www.danexplore.dk/

Islandsrejser - besøg os her: https://www.islandsrejser.dk/

Arctic Friend - besøg os her: https://arcticfriend.dk/

Safari Eksperten - besøg os her: https://www.safarieksperten.dk/

Den Grønne Rejse - besøg os her: https://dengroennerejse.dk/

 

Charterbureauer

Nazar Nordic - besøg os her: www.nazar.dk/

 

Flyselskaber

Turkish Airlines - besøg os her: turkishairlines.com

 

Lufthavne

Billund Airport - besøg os her: bll.dk

 

Turistbureauer   

Grækenland   

Kroatien           

Israel

Dubai

Seychellerne

 

Udstyr til rejsen

Friluftsland - besøg os her: https://www.friluftsland.dk/

Leica Store Frederiksberg - besøg os her: http://leicastore.dk/      

 

Rejseforsikringer

Gouda - besøg os her: www.gouda.dk/